Gdzie we Wrocławiu wykonywana jest korekcja nosa i powiek?

Gdzie we Wrocławiu wykonywana jest korekcja nosa i powiek?

Gdzie we Wrocławiu wykonywana jest korekcja nosa i powiek?

Wiele osób uskarża się na kształt nosa – są wśród nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wśród pań nie brakuje tych, które nie są zadowolone z tego, jak wyglądają ich powieki. Na szczęście dzisiaj z tymi problemami można sobie skutecznie poradzić – korekcja nosa i korekcja powiek to profesjonalne zabiegi, które gwarantują poprawę wyglądu. We Wrocławiu wykonywane są one między innymi w klinice Medfemina, która nie bez powodu cieszy się doskonałą opinią wśród pacjentów.

Co może zrobić chirurg w trakcie korekty nosa?

Korekcja nosa to zabieg, który polega na wyprostowaniu przegrody – kiedy jest ona krzywa, nos nie tylko źle wygląda, ale również nie spełnia należycie swojej funkcji. Oddychanie przez nos jest wówczas utrudnione. W trakcie zabiegu przebudowana może zostać również część kostna nosa, a także część chrzęstna. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z plastyką czubka nosa. Zabieg zawsze powinien być przeprowadzany przez doświadczonego chirurga plastyka.

Korekcja powiek: Popraw wygląd oczu i odzyskaj młodszy wygląd

Korekcja powiek ma na celu poprawę wyglądu powiek poprzez usunięcie nadmiaru skóry, tkanki tłuszczowej lub mięśni. Przed zabiegiem chirurg plastyczny lub specjalista medycyny estetycznej dokładnie ocenia stan powiek i konsultuje się z pacjentem w celu ustalenia oczekiwań i możliwości. Zabieg może obejmować różne techniki, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Może być przeprowadzany zarówno pod ogólnym znieczuleniem, jak i miejscowym.